Meble nowoczesne
Nowoczesne skórzane meble wypoczynkowe
Meble stylowe
Stylowe meble wypoczynkowe
Meble skrzyniowe
Meble skrzyniowe
Krzesła, ławy, stoły, zegary
Krzesła, ławy, stoły, zegary

Dojazd do salonu firmowego w Malichowie jest utrudniony, lecz otwarty.

W razie problemów z dojazdem prosimy o kontakt pod nr tel. 601 238 537

Aby zapoznać się z trasą dojazdu do Salonu w Malichowie z Olesna, prosimy kliknąć tutaj.

Aby zapoznać się z trasą dojazdu do Salonu w Malichowie z Dobrodzienia, prosimy kliknąć tutaj.

Kliknij na poniższą grafikę, aby pobrać ulotkę z opisem dojazdu (wysoka rozdzielczość):
 

OŚWIADCZENIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe "MEBLE PYKA" spółka jawna Gabriela Konik, Damian Pyka w Oleśnie oświadcza, że świadomie produkowała i wprowadzała do obrotu handlowego system mebli "MEBLE MAJA”, naśladujący system mebli "CUBA" produkowany i wprowadzany do obrotu handlowego przez Paged Meble Spółka Akcyjna z siedzibą w Jasienicy.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe "MEBLE PYKA" spółka jawna Gabriela Konik, Damian Pyka w Oleśnie produkując i wprowadzając do obrotu meble "MEBLE MAJA" naśladujące meble "CUBA", które to działania mogły wprowadzać w błąd konsumentów, co do pochodzenia tych produktów, dopuściła się czynu nieuczciwej konkurencji, jak również naruszyła majątkowe prawa autorskie do projektu mebli "CUBA".

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe "MEBLE PYKA" spółka jawna Gabriela Konik, Damian Pyka w Oleśnie zobowiązuje się do niezwłocznego zaprzestania dopuszczania się czynów nieuczciwej konkurencji i naruszania majątkowych praw autorskich do projektu mebli "CUBA".

Świętuj z nami pierwsze urodziny Galerii Mebli Pyka w Nowym Sączu
Narożnik Mediolan Narożnik Cayenne
Zestaw Magnat Narożnik Regan
Narożnik Niva Narożnik Macan
Fotel Ludwig Łóżko Chesterfield
Łóżko Milan Łóżko Oliver

Meble skórzane to niesamowity produkt. Nic tak wspaniale jak one nie łączy w sobie trendów współczesnego design’u z ponadczasowym wyczuciem stylu. Żaden inny mebel z równym wdziękiem nie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i w tradycyjne wnętrza, żaden nie jest w stanie równie łatwo jak proponowane przez naszą firmę meble skórzane dodać Państwa mieszkaniu elegancji i indywidualnego charakteru.

Firma Pyka słynie z tworzenia właśnie takich produktów. Oferowane przez nas meble skórzane wykonane są z najwyższej jakości komponentów, co zapewnia im piękny wygląd oraz doskonałe walory użytkowe przez wiele lat. Dodatkowo szeroki wachlarz używanych przez nas skór licowych oraz bogactwo tworzonych w naszych warsztatach form i wzorów gwarantuje Państwu niemal nieograniczone możliwości aranżacji.

Meble skórzane firmy Pyka to meble będące idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy za niewygórowaną cenę chcą uczynić swe mieszkanie miejscem niepowtarzalnym, komfortowym i eleganckim, w którym luksus płynnie łączy się z prostotą i fantazją.